גיוס משקיעים קטנים למימון נדל"ן

בתחום מימון הנדל"ן, ישנו כוכב עולה הצובר תאוצה הולכת וגוברת: גיוס של משקיעים "קטנים" בנכסי נדל"ן רווחיים.

רעיון הכלכלה השיתופית כובש את העולם כי ומדובר, למעשה, בהברקה מאין כמוה. וודאי הבחנתם במגמה בולטת באינטרנט וברשתות החברתיות: רעיונאים, יוצרים ואומנים כאשר שהזדקקו לסכום כסף בכדי להפיק פרויקט, ביקשו מההמון לסייע להם בתמורה להנאה מהתוצר (למשל: אלבום מוזיקה). מתוך רעיון מימון ההמונים התפתח מהלך חכם יותר.

השקעת המונים – קווים לדמותה

השקעת המונים, בניגוד למימון, מאפשרת למשקיעים "קטנים" (אנשים וגופים פרטיים, שהונם אינו עצום) – להרוויח גם, ובכסף. כאשר קבוצת אנשים משקיעה בסטארטאפ, מסעדה או עסקת נדל"ן, אז הם מקבלים מניות ממשיות מהרווח של הפרויקט. הודות לשיטה זו, שוק הנדל"ן – שמאז ומעולם משך אליו רבים – פורח ביתר עוצמה. כעת, אנשים יכולים להצטרף לקבוצה ולהשקיע יחד, להרוויח יחד, ולהפיק פרויקטים נדל"ניים מרשימים.

כוחה של קבוצה

מהפכה מהותית זו מאפשרת למשקיעים להשתתף בהשקעה בפרויקטים גדולים מאוד, מיזמים נדל"ניים שלא עלה בדעתם שהם יוכלו להשתתף בהם. התשואה וודאית יותר, היות ונכסי הנדל"ן נחשקים, בולטים ומושקעים, ומנוהלים בידי מקצוענים. למעשה, ככל שיגויסו יותר משקיעים (מוגבל ב 35 משקיעים לפרויקט !) לפרויקט גדול, כן יוכלו המשתתפים בהשקעה להקציב סכומים קטנים יותר למען מטרה שתניב תשואה בסופו של דבר. מנגד, השקעה גדולה יותר תבטיח תשואה גדולה יותר, ועל כן רצוי להשקיע סכום ביניים שביכולת האדם הפרטי לשלם – ולהפיק לרווח.

כיצד מגייסים משקיעים קטנים לנדל"ן?

כל יוזם יכול למצוא את הקהל הרלוונטי לפרויקט שלו, אולם רק הוותיקים ביותר בעסק מפיקים פרויקטים אמינים ומוצאים את המשקיעים המושלמים עבור מטרותיהם. חיליק טפירו מחזיק בניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בהקמת חברות נדל"ן ,פיננסים,שוק ההון, ניהול צוותי עובדים, מציאת משקיעים לשם גיוס הון ולכן, עליכם לסמוך עליו בכל הנוגע למטרה הבאה שלכם. בין אם אתם יזמים ממולחים המבקשים לגייס משקיעים קטנים להפקת פרויקט, ובין אם אתם אנשים המחפשים להשקיע ולהשיג הכנסה פאסיבית, קבועה ואטרקטיבית.

איך להימנע מסיכונים בהשקעה?

מספר שיטות זהירות יאפשרו לכם, המשקיעים הקטנים, לשמור על עצמכם בכל הנוגע להצטרפות לעסקאות:

  1. הצטרפו לפרויקט השקעה אמין – חברת טפירו מתחייבת לספק אך ורק הזדמנויות השקעה שנראות לה, לפי כל התחזיות והניסיון העשיר של עובדיה, כצעד נבון ובטוח.

  2. התאימו את סכום ההשקעה ליכולתכם – אל תסכנו את כל הונכם. השקעות נדל"ן משותפות מאפשרות לכם להשקיע את מה שביכולתכם להשקיע. אם תתחרטו, תצטרכו להמתין עד סוף ההשקעה בכל מקרה.

  3. בחרו נכסי נדל"ן בחכמה – צוות העובדים המיומן של חיליק טפירו ישמח לסייע ולייעץ לכם בעת בחירותיכם. נדל"ן זהו שוק השקעות יציב יחסית כאשר פועלים בו נכונה.

איך לגייס משקיעים קטנים?

אם אתם ניגשים למלאכה מצד היזמות, ומחפשים מתעניינים להשקעה בפרויקטים שלכם, תוכלו להיעזר בנו:

  1. תהליך השקעה יסודי – הודות לניסיון העשיר של חברת טפירו בראשות חיליק טפירו, ביכולתנו לחשוף אתכם לאפיקי השקעה ולספק משקיעים רציניים שיסייעו לכם בהגשמת החלון הנדל"ני שלכם.

  2. יתרון על פני גיוס משקיעים "גדולים" יתכן ויהיה לכם קל יותר למצוא קבוצה גדולה של אנשים המעוניינים לסייע בפיתוח הנכס ולהרוויח, על פני מציאת אילי הון שיאותו להשתתף בפרוייקט שלכם.

  3. שמירה על שליטה בנכס – כיזמי העסק, אנו נייעץ לכם כך ששליטתכם במצב תישמר, והמשקיעים הנוספים יהוו עמוד תווך אולם לא יתערבו כלל ועיקר בתפקיד שלכם.

חברת טפירו גאה למצוא ולגייס משקיעים קטנים מזה שנים, המביעים שביעות רצון מהשקעתם בנכסיה.