מציאת מימון לעסקאות נדל"ן, במטרה להשקיע בנכס או בכדי להשתמש בהון להשקעה משותפת ופרטית בנכס נדלני, זהו הליך נפוץ. יחד עם זאת, גיוס הון לאשראי בעסקאות נדל"ן מצריך ידע והבנה הן בשדה הכלכלי והן בתחום הנדל"ן עצמו. מדובר במלאכת מחשבת המשלבת עבודה עם רואי חשבון, כלכלים, שמאים, בנקאיים, בעלי קרנות, מתווכים, עורכי דין ולעיתים "שיפוצניקים" מתחומים שונים. עליכם להיות בעלי היכרות מעמיקה עם מקורות המימון הכוללים הלוואות מבנקים, מימון חוץ בנקאי ומשקיעים; רק כך תשיגו משא ומתן מתגמל

כיצד מגייסים אשראי לפרויקט?

כאשר מדובר בגיוס אשראי למטרת נדל"ן, אנשים רבים חושבים באופן אוטומטי על משכנתא בנקאית. יחד עם זאת, משכנתא מהבנק מכריחה שעבוד של הנכס ולעיתים ריבית בלתי משתלמת. לכן קמו פתרונות מימון נוספים, המציעים מסלולים מגוונים ומקורות מימון נוחים יותר שאכן צברו פופולריות רבה יותר. כאשר מתייחסים לפרמטרים הכוללים של אפשרויות אלה, מגלים כי שיעורן המצטבר נמוך מההכנסות, ועל כן הן משתלמות יותר.

עבודה מקצועית בגיוס אשראי

העסקאות הרבות שיוצעו לכם באם תפנו לאפיקים משתלמים יותר מהבנק לגיוס אשראי, עלולות לבלבל, בייחוד אם אינכם מאוד מנוסים בתחום הנדל"ן. חשוב שתמצאו חברה שתגייס עבורכם אשראי בתנאים אטרקטיביים. עליכם לנקוט במספר צעדים על מנת לוודא שההלוואה שלכם נעשית בצורה נכונה:

  • בחנו מספר מסלולי הלוואה אפשריים

  • כתבו לעצמכם את ה"פלוסים" וה"מינוסים" של כל מסלול

  • בדקו מהם תנאי הריבית ופריסת התשלומים

  • התייעצו עם חברה מקצועית ואמינה

לפנות למקורות האמינים ביותר

העובדים בחברת טפירו מתמחים בכל מה שקשור לחוזי נדל"ן ולחוקי המיסוי. עובדי החברה מונים יחידים בעלי ניסיון ארוך שנים ביזמות נדל"ן ואשראי חוץ בנקאי, וכן בקיאים בחוקים של כל המוסדות העוסקים בתחום. בהיעזר בחברת טפירו תוכלו לקבל סיוע בדרך לקבלת האשראי, חסכון וזירוז של תהליכי הבירוקרטיה. בעלי החברה, חיליק טפירו, מחזיק בניסיון של שנים רבות. ביחד עם אנשיו הוא מברר עבורכם את כדאיות העסקה שלכם, זאת לאחר שהוכנה תבנית עסקית ובוצעו משא ומתן עם מקורות המימון שאותרו כמתאימים לפרויקט.

טפירו. שואפים לשלמות.