לאחר שנים של ניסיון וצבירת ידע, חברת טפירו רכשה את הכלים לסיוע, ליווי וחתימה על הסכמי שותפויות מוגבלות בקרנות נדל"ן. בעבודה אתנו תהיו בטוחים שאתם נוקטים בצעדים החכמים ביותר בהסכמיכם.

עסקאות נדל"ן הן לא עסק פשוט: יש להבין בפרטי מידע רבים מספור ולגבש אותם בהתאם אליכם. נדרשת הבנה בזוויות המשפטיות של החתימה, בקיאות בתחום הנדל"ן וערנות לפרטים הקטנים. הליך זה אינו קל גם מבחינת הבירוקרטיה הנדרשת לעשייתו וגם מפאת כמות הפרטים המעורבים בו. אבל אין למה להיבהל – ניתן לבצע אותו בצורה חלקה וחכמה כאשר אתם בוחרים לטובים שבתחום ללוות אתכם.

מהן קרנות נדל"ן?

קרן נדל"ן הינה למעשה שותפות מוגבלת להשקעה בנדל"ן. כל קרן מורכבת משותף כללי שהינו חברה בע"מ (תאגיד), ומשותפות מוגבלת שבה נמצאים המשקיעים. בזכות קרנות הנדל"ן, משקיעים פרטיים יכולים להשתתף בהשקעה בנדל"ן מניב, ליהנות מהטבות מס ולהתנהל בצורה מקצועית. חיליק טפירו, מקימה ובעליה של חברת טפירו, עוסק בקרנות נדל"ן כבר למעלה מחמש שנים ומוכן ללוות כל סוג של שותפות באופן הטוב ביותר שתוכלו לו, ובצורה סבלנית וקשובה, כך שלא תיוותרו ללא שאלות ותנקטו בצעדים הנכונים ביותר עבורכם.

שיטת השותפות המוגבלת

חברת טפירו תומכת ב"שותפות מוגבלת": שיטה המאפיינת פעמים רבות קרנות הון סיכון, והוכחה כאטרקטיבית באופן משמעותי. מדובר בקרן שבה משקיעים שותפים בהעמדת מימון לפרוייקטים בנדל"ן, כאשר עוסקים בה בשילוב בין שותף כללי (מנהל לכל דבר, מנהיג של השותפות בפועל שאחריותו אינה מוגבלת), ושותף מוגבל (לא מסכן מעבר לתחום שהשקיע בהסכם). השותפים יכולים לבוא בדמות גופים, למשל חברות, ואף ביותר משתיים.

כך תחסכו במיסים

יתרונותיה המוכחים של שיטת השותפות המוגבלת מושכים אליה רבים – אולם היות ומדובר בהליך משפטי מורכב, חשוב לקבל ליווי וייעוץ תוך כדי תהליך. בזכות שיטת השותפות המוגבלת תרוויחו יתרונות רבים בקרנות להשקעה בנדל"ן, למשל, הקלה משמעותית על המיסוי: שכן לא השותפות עצמה משלמת את המס אלא השותפים, וכך ניתן "להתקזז" על עניינים הקשורים בהפסדים מול הכנסות (בכפוף להסכמים המשפטיים).

כיצד מגבשים הצעת ממון?

על הלקוח לגבש הצעה אשר תתאים לצרכיו וליכולותיו. להלן כמה מהשלבים הרלוונטיים לתהליך זה, שהכרחי שתכירו לפני חתימה:

  1. פגישה עם היזם – על מנת להציג את הפרויקט יש לפגוש את היזם ולהבין את צרכי המימון שלו. מתוך כך ניתן להבין כיצד לנסח את מבנה העסקה ואופן המימון, ולהסכים במשותף על מבנה העסקה.

  2. הכנה בירוקרטית – לאחר סידור כל הנתונים יש להשלים כמה תהליכים, ביניהם: בקשת אשראי, אישורה בוועדת האשראי של הקרן, וכן הסדרה בנקאית, מסגרת ערבויות, והסכמי ממון ושעבודים.

  3. השלמת הפרויקט – לאחר העמדת שירותי הליווי והמימון של הפרויקט על כל מרכיביהם (ליווי צמוד, שחרור עודפים וכו'), על החותמים לפרוע את יתרת האשראי, לאכלס את הדירות ולשחרר ביטחונות.

תנו למקצוענים לגייס לווים בשבילכם

חיליק טפירו עובד כיועץ מקצועי לחברות, אשר מגייסות לווים לקרנות מימון המתמחות בגיוס אשראי חוץ בנקאי. בזכות פרסום ממוקד, חד ומקצועי, וכן בשיתוף פעולה עם יועצי משכנתאות – החברה בוחנת עסקאות מימון חוץ בנקאיות, ומחברת בין שני גורמים: לווים אשר מחפשים הלוואה חוץ בנקאית, וקרנות משקיעים שמלוות את הכסף. בעבודה עם חיליק טפירו וחברת טפירו המנוסה, תזכו להתנהל בהליך יעיל ואלגנטי, ולהשיג את מבוקשכם בצורה מקצועית ועתירת ניסיון.

תנו לעובדים הוותיקים ביותר שלנו לעזור לכם להגשים את עסקת הנדל"ן שחלמתם עליה, בשיטה הטובה ביותר וללא טעויות.

חברת טפירו. שואפים לשלמות.