איך משקיעים בנדל"ן?

אם אתם מעוניינים להשקיע, עליכם להבין, לפני הכל, למה לבחור דווקא בשוק הנדל"ן, עם מי כדאי לכם להתייעץ ואיך עושים את זה נכון.

למי שמחפש להרוויח, ישנן אפשרויות לאפיקי השקעה שונים ומשונים: השקעה במניות, אג"ח, נגזרים, מט"ח, סחורות ועוד. ואולם, השקעות מסוג זה נחשבות למסוכנות למדי, שכן פעמים רבות קשה לצפות את שעתיד להתרחש ואנשים מפסידים את כל כספם ברגע. בניגוד חריף להשקעות אלה, רווחיות ככל שיהיו, השקעה נבונה בנדל"ן מבטיחה יציבות לאורך זמן, השבחה ותשואה יציבה.

השקעה בנדל"ן – תחום ההשקעות שחיפשתם

משקיעים בנדל"ן שפעלו נכונה, הינם אנשים שמחזיקים בידיהם נכס אחד או יותר, ובזכותו הם נהנים מתשואה יציבה או כזו שמשתפרת עם השנים. סביר שאנשים אלה חקרו את מגמות השוק או פתחו בהן בקיאות לאחר הפגנת עניין, וכן שהם היו בזמן הנכון ובמקום הנכון כדי "לחטוף" את הנכס הרלוונטי.

קריטריונים לבחינת איכות

מהם התנאים להשקעת נדל"ן טובה?

  1. ערך הנכס עתיד לעלות בעתיד (השבחה).

  2. מיקום וטיב הנכס מבטיחים כי תמיד יהיה מאוכלס באנשים.

  3. היא מקנה לנו תשואה יציבה ובטוחה לאורך שנים.

ידע זה כוח

הנושא החשוב לכם עם כניסתכם לתחום, הינו: מציאת נכס הממוקם היכן שוודאי יתעניינו בו, חישוב התשואה בדירה, השוואה בין סוגי התשואה השונים, הבנת הסיכון שנלקח בהקשר להחזרי ההשקעה והתשואה העתידית. בעצם, אתם כמו נווט שיוצר לדרך ונדרש "לקרוא את המפה". יהיה עליכם להבין את המגמות המתרחשות בשוק הנדל"ן לפני שאתם פועלים. אם כל הדרישות הללו מפחידות אתכם, זה רק כי אינכם יודעים מאיזו רגל להתחיל ואיך להיכנס לרבדי המידע הפנימיים של התחום.

ולסיום הדרך להשגת הצלחה

כל מקצוען יגיד לכם שלפני שאתם נוקטים בכל צעד שהוא, עליכם להתייעץ עם הטובים ביותר. חיליק טפירו, בעליה של חברת "טפירו " ועוד חברות מספר, המשמש כיועץ לקרנות נדל"ן וקרנות אשראי חוץ בנקאי, יזם ואיש עסקים בעצמו. טפירו נהנה לסייע למשקיעים צעירים לממש את עצמם ולייצר רווח מקסימלי מהון מינימלי בזכות צעדים מקצועיים מבריקים.